Naših prvih 50 godina

U 2013. godini naša škola proslavila je 50 godina postojanja!

U nastavku možete pogledati tadašnje vijesti.

Arhiva vijesti do 50. obljetnice škole

Pješačenje

Obilježavajući Europski tjedan mobilnosti, 17. rujna 2012. učenici naše škole organizirano su pješačili kroz prirodu. Budući da nam se škola nalazi podno obronaka Medvednice, vrlo lako smo odredili kojim će putem pješačiti trećaši, četvrtaši, petaši, šestaši i osmaši. Sedmaši su ovaj put  pješačili na moru. Naime, bili su na izletu na Krku.

Obilježen Europski tjedan mobilnosti

Pišu: Dora Ciganović i Nikolina Milić (6. c)

SVI NA NOGE

Mi šesti razredi hrabro smo krenuli od Lukšića prema Medvedgradu pa cestom do Kraljičina zdenca. Hodali smo prilično brzim tempom, no sportašima je i to bilo sporo. Jasno se vidjelo tko je u kakvoj kondiciji. Pomalo iscrpljeni odmorili smo se kod Kraljičina zdenca. Našim dečkima željnim prirode nije bilo dovoljno samo vidjeti sljepića, nego su i sami oponašali životinje. Uloga vuka posebno im je dobro odgovarala. Profesore smo nagovarali da ostanemo što duže jer smo se jako dobro zabavljali. Vraćajući se kroz šumu prema Šestinama, pjevali smo i oponašali glumce iz humorističnih serija.

Nismo sigurni koliko smo kilometara imali u nogama, ali znamo da smo se pošteno umorili. Ipak, sljedećeg se jutra u školi malo tko žalio da ga nešto boli. Izgleda da smo još uvijek mobilni!

objavio: Dubravka Rojc   datum: 11. 10. 2012.