Dragi roditelji!

Počela je nova školska godina, a s time i naše razredne aktivnosti. Na ovoj stranici možete pratiti zbivanja u našem razredu.

Tako smo na samom početku posjetili OŠ Mate Lovraka u Velikom Grđevcu. Upoznali smo život i djelo jednog od naših najslavnijih dječjih pisaca, ukrcali se na slavni vlak te obišli stari mlin, zanimljivosti o kojima govore njegova najpoznatija djela - Memorijalni centar "Mate Lovrak"..

S novom školskom godinom nastavlja se i rad Malih vrtlara, učenika - zaljubljenika u prirodu.

Ono što najviše volimo je kreativno izražavanje na satovima likovne kulture. Uz odličnu glazbu stvaramo šarene radove.

"Pozdrav s mora" - crta i točka; flomaster

"Grozdovi" - boja (toplo-hladni kontrast), crta; flomaster, akvarel

"

"Jesensko lišće" - kompozicija boja, crta; flomaster i tempera (otisak)